Magiel
Warszawa Wola

Maglowanie - Warszawa Wola

Magiel maglowanie Warszawa Wola

Jaki sens ma maglowanie pościeli?


Nie ma nic przyjemniejszego niż świeża, pachnąca i odrobinę sztywna pościel, co szczególnie cenią sobie goście hotelowi. Choć w obecnych czasach częściej stawiamy na wygodę, maglowanie bielizny pościelowej, ręczników lub obrusów wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością – obserwujemy ogólny trend powrotu do tradycji naszych babć, które doskonale znały się na prowadzeniu domu. Dlaczego w ogóle warto maglować pościel? Magiel to nic innego, jak mechaniczne prasowanie w maksymalnie wysokiej temperaturze – to metoda znacznie skuteczniejsza i przynosząca lepsze efekty niż użycie ręcznego żelazka, które może nie poradzić sobie z niektórymi materiałami. Istnieją dwa główne czynniki przemawiające za maglowaniem:

  • dokładna dezynfekcja tkanin: stosowanie niewłaściwych, drażniących środków piorących może negatywnie oddziaływać na zdrowie, dlatego istotne jest wybieranie odpowiednich detergentów i dokładne płukanie. Neutralizację chemicznych substancji zapewnia właśnie proces maglowania;
  • usunięcie bakterii i drobnoustrojów: pamiętajmy, że w pościeli znajdują się roztocza – ich nagromadzenie powoduje reakcje alergiczne, takie jak: swędzenie skóry, katar, zaczerwienienie czy łzawienie oczu. Te mikroskopijne osobniki najlepiej likwiduje wysoka temperatura – pranie połączone z maglem sprawdzi się w tym celu doskonale.

Profesjonalne maglowanie w Warszawie


Nasza pralnia z Warszawy (dzielnica Wola) oferuje bezkonkurencyjne usługi maglowania, dzięki którym pościele zyskają piękny wygląd, nieskazitelną czystość i będą służyły na dłużej. Stawiamy na wysoką jakość świadczonej obsługi, terminowość i niezawodność – nasz wykwalifikowany personel znakomicie poradzi sobie z każdym zleceniem. Magiel doskonale uzupełnia profesjonalne pranie tkanin i sprawia, że są one perfekcyjnie przygotowane do użytku. Wierzymy, że tradycyjne metody pielęgnacji pościeli nadal doskonale się sprawdzają – zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług maglowania!